Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte nás osobně

mycí centrum wpauto - lázně pro Vaše vozidlo ...

Dovolujeme si Vám nabídnout služby v našem moderním mycím centru, kde používáme pouze nejnovější a nejšetrnější technologie.

Nabízíme strojové mytí v průtahové ( tunelové ) mycí lince s pěnovými kartáči SoftWash a s důkladným ručním předmytím. Myjeme osobní vozidla všech typů a dodávkové vozy do 2,5 m výšky. Naše mycí centrum Vám nabídne nejvyšší možnou kvalitu a péči o Váš vůz tak, aby opět zářil čistotou a nedocházelo k poškrábání a poškození laku. Náš odborný personál Vám vždy vozidlo předmyje tlakovou myčkou a podle zvoleného programu i odstraní nalepený hmyz na karoserii či vyčistí disky kol. Z průjezdu myčkou nemusíte mít žádné obavy – jsme vždy připraveni Vám poradit.

Dále máte možnost využít mycí boxy a svůj vůz si umýt tlakovou myčkou. Samoobslužné mytí má velkou výhodu- do boxu mohou zajet i vozidla netradičních rozměrů a tvarů jako jsou například velké dodávky, auta se střešními boxy, přívěsný vozík či karavan, ale i motocykly, cyklistická kola, je možné si umýt kočárek, ale např. i lodě apod. Boxy jsou samoobslužné, ale na požádání je možné provést mytí za asistence obsluhy, která navíc poradí s provozem.

Myjeme i v zimních měsících až do teplot -15C !!!!

Využijte také naše výkonné vysavače a automat na čištění autokoberců. Součástí našeho areálu mycího centra jsou i občerstvovací automaty , kde si můžete zakoupit např. bagetu či kávu sebou a také venkovní dětský koutek, který Vašim dětem nabídne dostatek možností na odreagování a zabavení se během využívání našich služeb. Budte ohleduplní vůči životnímu prostředí a myjte vozidla jen na místech k tomu určených .

Můžete také využít naší nabídky dárkových poukazů do mycí linky, poskytujeme také možnost poukazů pro společnosti, která chtějí mít svá auta čistá.