Neváhejte nás kontaktovat

Navštivte nás osobně

mycí centrum wpauto - lázně pro Vaše vozidlo ...

Dovolujeme si Vám nabídnout služby v našem moderním mycím centru, kde používáme pouze nejnovější a nejšetrnější technologie.

Nabízíme strojové mytí v průtahové ( tunelové ) mycí lince s pěnovými kartáči SoftWash a s důkladným ručním předmytím. Myjeme osobní vozidla všech typů a dodávkové vozy do 2,5 m výšky. Naše mycí centrum Vám nabídne nejvyšší možnou kvalitu a péči o Váš vůz tak, aby opět zářil čistotou a nedocházelo k poškrábání a poškození laku. Náš odborný personál Vám vždy vozidlo předmyje tlakovou myčkou a podle zvoleného programu i odstraní nalepený hmyz na karoserii či vyčistí disky kol. Z průjezdu myčkou nemusíte mít žádné obavy – jsme vždy připraveni Vám poradit.

Dále máte možnost využít mycí boxy a svůj vůz si umýt tlakovou myčkou. Samoobslužné mytí má velkou výhodu- do boxu mohou zajet i vozidla netradičních rozměrů a tvarů jako jsou například velké dodávky, auta se střešními boxy, přívěsný vozík či karavan, ale i motocykly, cyklistická kola, je možné si umýt kočárek, ale např. i lodě apod. Boxy jsou samoobslužné, ale na požádání je možné provést mytí za asistence obsluhy, která navíc poradí s provozem.

Myjeme i v zimních měsících až do teplot -15C !!!!

Využijte také naše výkonné vysavače a automat na čištění autokoberců. Součástí našeho areálu mycího centra jsou i občerstvovací automaty , kde si můžete zakoupit např. bagetu či kávu sebou a také venkovní dětský koutek, který Vašim dětem nabídne dostatek možností na odreagování a zabavení se během využívání našich služeb. Budte ohleduplní vůči životnímu prostředí a myjte vozidla jen na místech k tomu určených .

Můžete také využít naší nabídky dárkových poukazů do mycí linky, poskytujeme také možnost poukazů pro společnosti, která chtějí mít svá auta čistá.


Prodej poukazů do mycí linky

Více info na tel.: 724 964 925, e-mail: aneta@wpauto.cz